BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.
Beauty Studio

Liečba a odstraňovanie akné

ACNE THERAPYIntenzívne pulzné svetlo, pri ktorom dochádza k stimulácií kožného mazu, pôsobí presne do vrstvy pokožky kde vznikajú zápalové procesy a zároveň vylepšuje textúru pleti. Vykonáva sa na všetky typy pleti.

MASSADA OILY SKIN TREATMENT- Ošetrenie je určené pre mastnú a problematickú pleť. Cieľom ošetrenia je eliminovať akné prostredníctvom čistej pleti, pomáha liečiť zápalové procesy, urýchľuje hojenie a hlavne redukuje mastnú pleť. Má vynikajúce protizápalové a antibakteriálne účinky. CLEARING - Pravidelné čistenie pleti patrí k základným pilierom starostlivosti o tvár. „Hĺbkové čistenie pleti je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pokožku s akné, pri tomto ošetrení sa prečistí pleť pomocou peelingu, naparovania, mechanického čistenia aj vysokofrekvenčnou terapiou. Na záver ošetrenia sa aplikuje maska, ktorá viditelne sťahuje póry a začervenanie.

BEAUTY STUDIO pre Vás ponúka  ošetreniaBS Acne Therapy s IPL technológiou, LED terapiou,  v balíčkoch  BS Acne PACKET s ktorými dosahujeme vynikajúce výsledky. Ústup akné je viditeľný po prvom až treťom ošetrení. Medzi jednotlivými ošetreniami taktiež odporúčame klientovi niektoré profesionálne liftingové kozmetické kúry z ponuky Beauty studia v kombinácii s domácou liečbou.

 

 

 

 

 

Partneri