Kozmetické kúry na tvár

Zdravá a svieža pleť dozaista patrí popri očiach, ústach, či vlasoch k dominantným črtám našej tváre. Odráža nielen celkový zdravotný stav nášho organizmu, ale zároveň čo-to prezrádza aj o psychickej rovnováhe, či strese, s ktorým sa dennodenne potýkame. Vonkajší vzhľad sa určitou mierou podieľa na spoločenskom a komunikačnom uplatnení jedinca v súčasnej spoločnosti, jeho úspešnosti, či postavení.

Nie nadarmo sa hovorí, že prvý dojem môže človek urobiť len raz. Každá z nás si mnohokrát kladie otázku, či starostlivosť, ktorú svojej pleti venuje je správna, postačujúca, či zodpovedá podmienkam, ktorým ju vystavujeme. Túžbou žien všetkých vekových kategórií je dokonalá pleť, avšak nie vždy je možné bez pomoci tento cieľ dosiahnuť. Dovoľujeme si, pozvať Vás do nášho centra a starostlivosť o Vašu pleť vložiť do našich rúk.

V Beauty studiu ponúkame celý rad kozmetických kúr pre ošetrenie všetkých typov pleti. Využívame na to jedinečnú štruktúru kozmetiky MASSADA. Máme pre Vás pripravené ošetrenia :masky, peeling, povrchové a hĺbkové čistenie pleti, a kúry na tvár ( na vrásky, na ošetrenie akné, na citlivú pleť, na zrelú pleť a ďalšie)

Veríme, že personál, moderné vybavenie a príjemná atmosféra Beauty studia  si Vás získa a stanete sa našim spokojným klientom.

Kontaktujte nás

Kúpeľný hotel Ozón, 1. poschodie

Pondelok – Sobota: 10:00 – 18:00
Nedeľa: zatvorené
Tel: 054/4774348, 0907 794 091
E-mail: beauty@kupele-bj.sk
© 2021 Crimson Crest s.r.o.