BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.
Beauty Studio

Octoline

Svetová novinka najnovšej technológie. Multifunkčná metóda na ošetrenie pleti systém 8 v 1 pre dokonalu pleť. Najlepšia kombinácia funkcií v jednom prístroji. Hlavnou novinkou účinnosti prístroja je využitie kyslíkového peelingu dermabrazia, ktorá jedinečne odstráni všetky nedokonalosti pleti, predstavuje vysoko účinné ošetrenie vrások stimuláciu kolagénu. Zmiernenie akné a posilnenie krvnej a lymfatickej cirkulácie. Rejuvenizácia pokožky, určené pre všetky typy pleti. Nepretržité ošetrenie tváre: všetky kroky v 1 prístroji.

Výhody ošetrnenia:

  • čistí zrohovatenú vrstvu kože: odstraňuje odumreté bunky
  • nadmerný kožný maz
  • čistí nepravidelnú štruktúru pleti.
  • dodáva mikrovibrácie do hlbších vrstiev kože

Efektívne odstraňuje:

  • odumreté bunky
  • čierne bodky
  • nadmerný kožný maz
  • toxické látky a baktérie
  • vonkajšie ryhy a stimuluje regeneráciu nových buniek.

Ako ošetrenie prebieha:

Čistenie: výkonné čistenie zrohovatenej vrstvy kože. Hĺboko čistiaci účinok: dodáva mikrovibrácie do hlbších vrstiev kože, v centrách výskytu melanínu, rozkladá melanín a privádza ho na povrch pokožky, kde ho účinne odstraňuje.

Úprava pleti: odstraňuje odumreté bunky, čierne bodky, nadmerný kožný maz, toxické látky a baktérie, vonkajšie ryhy a stimuluje regeneráciu nových buniek.

Lifting: vráskavá koža bez elasticity je výsledkom starnutia svalstva v spodnej časti kože. Po stimulácii svalstva jemným prúdom, liftingovou funkciou sa prinavracia pokožke elasticita. Pomáha obnove pokožky, čo je výsledkom nárastu bunkovej výživy prostredníctvom zmien v bunkových stenách.

Vitamín: účinok ultrazvuku je vpravovať účinné látky ako ampulky, krémy, séra do pokožky cez ochrannú bariéru. Pre všetky typy ošetrenia vrások, liftingu a stimuláciu kolagénu a elastínu, metabolizmu rovnováhy pokožky

Ošetrenie je veľmi efektívne, sú dosahované výborné výsledky za veľmi krátku dobu.

Odporúčame viaceré kombinované kúry s kozmetikou MASSADA, podľa aplikácie pre vyššiu, ale hlavne rýchlejšiu efektivitu (napr.:Pearl with Botox, Kyselina hyalúronová, Soft Wrinkle,Sensitive Skin,Bio Cellular). Medzi jednotlivými ošetreniami taktiež odporúčame klientovi niektoré profesionálne liftingové kozmetické prípravky z ponuky Beauty studia v kombinácii s domácou liečbou MASSADA. 

    

Partneri